Můžete mít stejnou flotilu...

Opravdu rozumíme dopravěNabídka

Společnost ADN trans s.r.o. zajišťuje přepravu nákladů v Evropském měřítku

Vnitrostátní a mezinárodní doprava – přepravíme Vám náklad od obálky až po celovozovou zásilku do 24 t. Zpracujeme Vám několik variant s ohledem na cenové a časové doručení. Součástí přepravy je vyřízení všech formalit a zajištění dalších služeb týkajících se přepravy.

Vytěžovací služby a spedice – zajišťujeme vytěžování vozidel partnerů a služby spedice – zásilky konsolidujeme a tím snížíme cenu za přepravu pro jednotlivé zákazníky.

Rozvoz kusových zásilek – Jsme specialisté na rozvozy a distribuční logistiku kusových a paletových zásilek. Zajistíme rozvoz podle logistických plánů zákazníka. Významným způsobem se podílíme denně na rozvozu paletových zásilek v Moravskoslezském a Olomouckém kraji.

Expresní přeprava – Velmi rychlý druh dopravy – řešení pro nenadále situace. Naše oddělení expresních přeprav dokáže eliminovat výpadky ve výrobě, Just –In time periody. Tyto přepravy jsou organizovány v řádech několika desítek minut.

Přeprava léčiv v teplotním režimu – významná součást naší distribuční logistiky již více než dvě desítky let – realizujeme zásobování většiny lékáren v Moravskoslezském kraji. Jsme připravení zvládnout ty nejpřísnější normy této přepravy.

Správa skladů, organizace – se stále narůstajícím objemem „e-obchodu“, jsme rozšířili naše služby možnost nabídky provozu distribučního skladu, toto řešení se vždy staví zákazníkovi na míru. Naše bohaté zkušenosti s posledním článkem logistického řetězce „e-obchodu“ nám dovolují toto řešení efektivně nabídnout.

NOVINKA! Řešení vnitropodnikové dopravy – Stále více firem, které provozují svou vlastní dopravu se potýká s problémy v oblasti technické, personální a celkově s vysokými náklady. Společnost ADN přichází s řešením jak snížit náklady firem až o 30 % a zkušenosti všech ukázaly , že je to v dnešní době správná cesta.
Podívejte se více na odkaz vnitropodniková doprava.